SANMED® Sp. z o.o. - Wytwórnia Sprzętu Sanitarnego

Szczotki chirurgiczne Super Brush 300x

Produkty

SZCZOTKI CHIRURGICZNE - Super Brush 300x (SB - 300 x 3)

Przeznaczenie

Szczotka chirurgiczna, stosowana jest przy myciu i dezynfekcji przedoperacyjnej rąk w salach operacyjnych i gabinetach zabiegowych.

Charakterystyka techniczna wyrobu

Rys.1

Szczotka chirurgiczna składa się z korpusu poz.1 rys.1 o wymiarach 110 × 40 × 20 mm wykonanego z tworzywa sztucznego typu Malen oraz oszczotkowania głównego poz.2 i pomocniczego poz.3 (do mycia opuszków palców i paznokci). Oszczotkowanie wykonane jest z tworzywa o najwyższej jakości z włókien sztucznych typu Tynex importowanych z USA. Zastosowane materiały posiadają certyfikaty jakości producentów i dopuszczenie PZH.

Opis

W odróżnieniu od szczotek tradycyjnych, wykonanych z tworzyw organicznych z drewnianym uchwytem, szczotka Super Brush 300x wytrzymuje ponad 300 razy więcej sterylizacji. Zastosowane materiały gwarantują skuteczność, komfort mycia, uniemożliwiają osadzanie się na nich zanieczyszczeń i przeciwdziałają rozwojowi flory bakteryjnej. Kolosalna oszczędność przy niskich kosztach eksploatacji - to Twoja decyzja zakupu.

Firma SANMED do sterylizacji szczotek oferuje podajnik szczotek - kasetę o pojemności 10 szczotek.

Zdjęcia produktu

Szczotki chirurgiczne Super Brush 300x Szczotki chirurgiczne Super Brush 300x Szczotki chirurgiczne Super Brush 300x Szczotki chirurgiczne Super Brush 300x

Wybierz dział: